Moderna

 
Nowoczesne inwestycje

Modern Superior Living to nie tylko firma deweloperska. To przyszłość miasta czerpiąca inspiracje z jego tradycji. Do tej pory spółka inwestowała w Trójmieście. Odpowiadając na zapotrzebowanie warszawiaków podbija teraz stołeczny rynek.

Spółka znana do tej pory głównie na Pomorzu zdecydowała się pójść w kierunku Polski centralnej. Słynie z tego, że wybiera prestiżowe lokalizacje, w samym centrum miast. I tym razem postawiła na najbardziej pożądany adres - między Złotą a Chmielną. Choć luksusowy apartamentowiec ma zostać oddany do użytku w połowie 2018 roku, już sprzedano ponad połowę mieszkań.

Przepis na sukces

Moderna jest konsekwentna. I w tym tkwi jej sekret. Pod swoje inwestycje wybiera tętniące życiem centra aglomeracji. Stawiane budynki utrzymane są w modernistycznym stylu. Cechuje je surowość, wysokiej klasy materiały a przede wszystkim funkcjonalność. Biznes, rozrywka, aktywny tryb życia. Bliskości tych wszystkich rzeczy potrzebuje współczesny człowiek sukcesu. I o takiego klienta zabiega Moderna.

Gdyński modernizm

Baltiq Plaza, Kamienica Moderna, Lighthouse – to gdyńskie inwestycje, które zostały zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat. Zakończono także budowy sopockiej Victoria Residence oraz gdyńskiej Nauttika. Moderna zrealizowała również modernizację biznesowego centrum Xenon Bussines Park. Dużym zainteresowaniem mediów cieszy się też gdańskie przedsięwzięcie Oliwa 505.

Projekt Warszawa

Wejście Moderna Superior Living na stołeczny rynek nieruchomości było kolejnym krokiem w realizacji przyjętej przez spółkę strategii. Moderna i w swojej warszawskiej inwestycji pozostaje wierna modernistycznemu designowi tak mocno ją wyróżniającemu. Nowa inwestycja, choć usytuowana w centrum, ma być pauzą dla mieszkańca w tętniącym życiem mieście.

Moderna Superior living

Moderna dział z sukcesem od 2009r. Spółka realizuje przedsięwzięcia funkcjonalne, unikalne w swej formie i ponadczasowe. By sprostać oczekiwaniom klientów przy budowie stosuje rozwiązania będące na najwyższym poziomie technologicznym i jakościowym.