Adam Małaczek Deweloper - Prezes firmy ModernaInwestujący klient to wymagający klientRynek deweloperski staje się w Polsce coraz bardziej wymagający. Zwiększają się przede wszystkim wymagania osób, które inwestują w nieruchomości. Poprzeczka stawiana deweloperom ciągle się podnosi. Ma być elegancko, nowocześnie, blisko centrum, ale jednocześnie niedaleko od terenów zielonych. Najlepiej zbudowane „na już” i to jeszcze z dodatkowymi opcjami, dużą ilością miejsc parkingowych i lokali usługowych. Jeśli nie znajdziemy inwestycji spełniającej nasze wymagania – szukamy dalej.

Świeży deweloperzy, bez doświadczenia, często nie mogąc dotrzymać narastającego tempa, budują jedną inwestycję bez sukcesu sprzedażowego, znikając następnie bezpowrotnie w otchłani tej branży.

W domu najlepiej!

Deweloper musi nadążać za swoim klientem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę prezes Moderna Superior living. Człowiek mający pasję, doświadczenie, ale co najważniejsze serce i wyczucie w swojej branży. Adam Małaczek, bo to właśnie o nim mowa, doskonale wie, jak zbudować dla klienta inwestycję na przyszłość. Wznosi dla niego cztery kąty, które są wysoko procentującą lokatą na lata. Jak to zrobić? Na początek trzeba dostrzec jego potrzeby i wymagania. Tylko wtedy może się to udać. Prezes wraz z pracownikami Moderna, nie bez powodu większość swoich inwestycji ulokował w Trójmieście. Jest to rejon, który zna doskonale, tak jak i całą jego społeczność.

Z myślą o kliencie

Adam Małaczek zawsze na pierwszym miejscu stawia wygodę i komfort przyszłego mieszkańca budowanych przez niego nieruchomości. Jako, że ma na uwadze dobro swojego klienta, stara się na bieżąco tworzyć dla niego coraz to nowsze możliwości. Wynikiem tego jest wprowadzenie dodatkowej usługi - Moderna Concierge. Jest to pomoc w kompleksowym zarządzaniu najmem, stworzona z myślą o ludziach kupujących lokale pod wynajem. Ma ona odciążyć właściciela od codziennych spraw związanych z zarządzaniem nieruchomością.